2 kişilik erkek apart suit daire

Erkek öğrenci yurdu olan ve öğrencilerin genel yurt algısının üstüne çıkan Paradise Life Öğrenci Konutları; öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak, onların güvende olmalarını, rahat hissetmelerini, yaşam kalitelerini yükseltmelerini amaçlamaktadır.  Yurdun daha kuruluş aşamasındayken dahi öğrencilerin ne istediğini, beklentilerinin ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak çalışmalarını şekillendirilmiştir. Öncelikle yurdun kampüsle olan uzaklığına dikkat edilmiş olup daha sonra öğrencilerin ulaşımlarının kolaylığı ve güvenilirliği göz önünde bulundurulmuştur. Sadece Yurdun kendisinde olacak olan güvenlik önlemleri ile yetinmemiş, yurdun çevresinin de daha merkezi olmasına, öğrencilerin günün erken saatleri olsun ya da geç saatleri olsun daha rahat, güvende hissedebilmelerine özen gösterilmiştir. Görükle erkek öğrenci yurdu – Paradise Life Öğrenci konutları ayrıca merkezi konum da olmasının öğrenciler için bir hayli avantaj sağlayacağından, ilk aşamada yine oldukça dikkat edilmiş, öğrencilere aynı zamanda sosyalleşebilecekleri merkezi konumlu bir alan yaratılmaya çalışılmıştır.

  1. Paradise Life Öğrenci konutları Herhangi Bir Dernek-Kurum- Kuruluş ile Bağlantılı Mıdır?
  2. Paradise Life Öğrenci Konutları Ferah Mıdır?
  3. Özet

Öğrencilerin yurt tercihlerinde dikkat etmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu detaylar gerek öğrencilik hayatlarında gerekse meslek hayatlarında rahat etmeleri için bir hayli önemli detaylardır.

Paradise Life Öğrenci Konutları Herhangi Bir Dernek – Kurum- Kuruluş ile bağlantılı Mıdır?

Yurt tercihlerini yaparken önemli bir husus bulunmaktadır. Bu husus bazı durumlarda öğrencilerin bilhassa iş yaşamında önemli bir rol oynamaktadır. Şöyle ki öğrenciler tercih ettikleri yurdun, değerlerini, bağlı olduğu kurum, kuruluş, dernek vb. gibi önemli hususlara dikkat etmeksizin kayıt olmaktadır.  Nihayetinde özellikle iş hayatına başladıklarında bu durum kimi zamana lehine olsa da çoğu zaman ne yazık ki öğrencilerin aleyhine olma durumu söz konusudur. Durum bu olunca öğrencilerin araştırmadan ya da imkan ve olasılıkları değerlendirdiğinde avantaj olduğunu varsaydığı durumlar konusunda sıkıntı yaşama ihtimalleri mevzubahis olmaktadır.

Paradise Life; öğrencilerin en az bugün rahat etmeleri kadar gelecekte de yurt tercihi sebebi ile sıkıntı yaşamalarını istememekte bu sebepten her türlü hususa titizlikle dikkat etmektedir. Bunların başlarında da yine herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmamak gelmektedir. Öğrenciler hakkında ön yargı oluşturabilecek olan bazı kurumlar, cemiyet, cemaat ve topluluklardan uzak durma konusunda oldukça dikkat etmektedirler.

Paradise Life Öğrenci Konutları Ferah Mıdır?

Yurdun mevki olarak sağlamakta olduğu avantajlar kadar tabii ki yurdun içinin de sağladığı avantajlar oldukça önemlidir.  Görükle erkek öğrenci yurdu olan Paradise Life, konut olarak geçmektedir. Yani oda bazında değil öğrencilerin rahat edebilecekleri kendilerini daha ait hissedebilecekleri bir alan olması adına geniş ve ferah daireler ile öğrencilere hizmet sunmaktadır. Her daire konforlu olmasının yanı sıra özellikle geniş balkonlara sahiptir. Bu sayede öğrencilere konforlu, geniş ve ferah alan oluşturulmuştur. Ayriyeten daireler kişi sayısı olarak 2 kişiden 4 kişiye kadar isteğe bağlı olarak seçilmektedir.

Özet

Merkezi konumda olan yurt öğrencilerin gerek rahat ulaşım için gerek güvenli ulaşım için gerekse öğrencilerin daha kısa sürede merkezi konumda yaygın da olan kafelere, kırtasiyelere, spor parklara ulaşmaları mümkün olduğundan, öğrenciler için zamandan ve mekandan yana avantaj sağlamaları ve bu sayede yaşam kalitelerinin arttırmayı amaçlamaktadır.

 Paradise Life Öğrenci konutları, erkek öğrenci yurdu ve kız öğrenci yurdu olarak Bursa/ Görükle’ de öğrencilerin mutluluğunu, güvenliğine ve konforuna özen göstererek, öğrencilerin rahat, ailelerin huzurlu ve memnun olmaları için yıllardır büyük bir hassasiyetle, titizlikle hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

İletişim formunu doldurarak veya arayarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

ADRES:

Görükle mah. Üçoluk cad No:27 Nilüfer / Bursa

TELEFON:

0224 483 7676 – 0505 099 6690

E-mail:

info@alapansiyon.com

İLETİŞİM FORMU

    © ÂLÂ Pansiyon. Tüm Hakları Saklıdır.