görükle kız öğrenci konutları

Kız öğrenci konutları; öğrencilerimizin istek ve beklentilerine yönelik olarak dizayn edilmiş olan Paradise Life Öğrenci Konutları; öğrencilere kaliteli ve konforlu bir ev ortamı sunmaktadır.

  • Konutların Sağlamış Olduğu İmkanlar Nelerdir?
  • Neden Paradise Life Öğrenci Konutları Tercih Edilmeli?
  • Paradise Life Öğrenci Konutları’nda Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

Paradise Life tamamen öğrencilerin konforu ve değerli zamanlarını verimli kullanabilmeleri adına her ayrıntıyı düşünerek inşa edilmiştir.

 

Paradise Life Öğrenci Konutlarının Sağlamış Olduğu İmkanlar Nelerdir?

Yurt odaları öğrencilerini en çok verim alabileceği şekilde dizayn edilmiştir.  Her oda için konforlu ve ergonomik eşyalar tercih edilmiş, kişisel alanlar yaratılmıştır. Öğrencilerin rahat edebilmeleri için özen gösterilmiştir. Ayrıca her oda da kullanıma açık şekilde mutfak ve mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler yurt içinde kendi evinde gibi hissetmektedir.

 

Yurdun bünyesinde bulanan spor salonu, yoğun stres altında olan öğrencilerin stres atabilmeleri ve zinde kalabilmeleri amacı ile ücretsiz bir şekilde kullanımlarına sunulmuştur.

 

Her daire öğrencilerin hijyeni ve rahatı için ayda bir kere detaylı şekilde temizlenmektedir. Ayrıca yine yurdun içerisinde bulanan kafeterya ile öğrencilerin gerek sohbet etmek istediklerinde gerekse ders çalışmak istediklerinde yurdun dışına çıkmasına gerek kalmaksızın rahat bir şekilde kullanmaları mümkündür. Yine yurt içinde bulunan kuaför ile öğrencilerin yurdun dışına çıkmaya gereksinim duymadan kişisel bakım ihtiyaçlarında giderebilmektedir.

 

Daireler tek tip olmayıp tercihlere ve bütçeye özel olarak çeşitlendirilmiştir. Bunlar 2 kişilik süit, 2 kişilik standart, 3 kişilik standart, 4 kişilik standart odalar olarak belirlenmiştir. Bu sayede öğrenciler kendi bütçelerini zorlamak zorunda kalmamaktadır.

 

Paradise Life öğrenci yurdu konum olarak Uludağ Üniversitesi’ne yakın olmasına karşılık isteyenlere servis imkanından faydalanarak aktarma yapmaksızın üniversiteye ulaşma imkanı sunmaktadır.

Neden Paradise Life Tercih Edilmeli?

2.1. Konforludur; Paradise Life Öğrencilerin rahatını arttırmak için ergonomik ve konforlu       mobilyalar kullanmaktadır. Ayrıca sadece mobilya açısından değil öğrencilere ayrılmış sosyal ve kişisel alan ile de konforu sağlamaktadır.

2.2. Merkezidir; Yurt Görükle içersin de oldukça merkezi bir konumda olduğundan; koşu parkına, eğlence merkezleri, kafe ve marketlere yakındır ayrıca yine merkezi olduğundan üniversiteye de dolaşmadan ulaşmak mümkündür.

2.3. Güvenlidir; Öğrencilerin rahatı kadar güvende olmalarına da oldukça önem verilmektedir. Yurt 7/24 gözlem ve denetim altındadır.

 

Paradise Life Öğrenci Konutları’nda Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

Yurt güvenlik görevlisi ve güvenlik kameraları ile 7/24 olarak izlenmektedir.  Ayrıca parmak izi kayıt sistemi de mevcuttur bu sayede güvenlik seviyesi oldukça yüksek denebilmektedir.

 

Paradise Life- kız öğrenci yurdu öğrencilerin kaliteli zaman geçirmeleri ve kendilerini evinde olduğu gibi rahat, güvende hissetmeleri için oldukça emek harcanan bir müessesedir.  Öğrencilerin ve velilerin beklentilerini her daim göz önünde tutarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

İletişim formunu doldurarak veya arayarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

ADRES:

Görükle mah. Üçoluk cad No:27 Nilüfer / Bursa

TELEFON:

0224 483 7676 – 0505 099 6690

E-mail:

info@alapansiyon.com

İLETİŞİM FORMU

    © ÂLÂ Pansiyon. Tüm Hakları Saklıdır.